ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6338637
nr 633 8637
Nyrokoko, höjd: 52
Kondition: slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2010
kl 17:24:44
150 kr
250 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.